call us on: +86-757-63228326  E-mail: eva@newsunlight.net  
Dalian Uus päikesevalguse ehitusmaterjalide Co., Ltd.
Telefoni: +86-757-63228326
E-posti: eva@newsunlight.net
Toote kategooria

Katuse tarvikud

kivi kaetud metallist katuse- ja lisaseadmed on populaarne ja kuuma müüa, Dominica, Jamaica, Kingston. Kivi kaetud metallist katus klotsi on kõrgtehnoloogia tootmise kasutamisega, suurepärase korrosioonivastase majutusasutuse tsingitud terasest substraat, tugev ilmastiku akrüülvaigust nagu liim, värv looduslikke basalt tükki Pealmine kiht kruusa on Uus senior katusematerjalina. Sest ilus, kerge, vastupidav, keskkonnakaitse, viimastel aastatel on saanud rahvusvahelise katusematerjalid mainstream. Meie ettevõte on pühendunud R ja D ja tootmise disain on peen, keerukas materjal, väga hea kvaliteediga kivi kaetud metallist katus plaatide loodustooteid ja välismaistele klientidele anda ilus, vastupidav, ohutu, keskkonnasõbralikumaks maailmatasemel katuste süsteemi. Hoone katuse kalle kivi kaetud metallist katus klotsi kehtivatest katuste projekti igasuguseid stiili ja struktuuri puitkonstruktsioon, teraskonstruktsioonide, betoon) kohaldatakse ka korter muutus kalle, vana katuse ehitus renoveerimine ja kohaliku teenetemärgi ja muud rajatised.
  • Kivist kattega metallist katusekivid Tarvikud
   Kontakt nüüd

   Kivist kattega metallist katusekivid Tarvikud

   Kivist kattega metallist katusekivid, mida kasutatakse igasuguste puidustruktuuride, struktuuride, teraskonstruktsioonide, betoonstruktuuride katuseprojekti katuseprojektis) hoone katuse kallakut rakendatakse ka nii korteri muutuse nõlva ehituse kui ka vana katuse...Rohkem
Dalian uus päikesevalguse hoone Material Co., Ltd on üks juhtiv Hiina tarvikud katuse plaatide tootjaid ja tarnijaid ja meil on ka tehniline ja tehases, teretulnud osta madala hinnaga tarvikud katusekive ja hulgimüük toodete odav meile.
Võta meiega ühendust
Address:ADD: nr 9, Hengfeng Road, Shishan Linn, Nanhai Tsoon, Foshan City, Guangdongi provints, Hiina
Tel: +86-757-63228326  Fax:+ 86-757-63228327
E-mail:eva@newsunlight.net
Copyright © Dalian Uus päikesevalguse ehitusmaterjalide Co., Ltd.